Roblox Phantom Forces uzak yerler gözükmüyor

1 dk okuma süresi

Roblox minecraft benzeri legolarla dolu bir oyun evrenidir. Roblox içerisinden birçok çeşitli oyun bulunuyor. Özellikle çocuklar için Minecraft benzeri eğlenceli bir lego oyunudur. Ancak Roblox dünyasında Minecraft aksine birçok oyun bulunuyor. Roblox üzerinde legolarla tasarlanmış dövüş oyunları, araba yarışı oyunları, savaş oyunları, aşçılık, poliscilik, ebeveynlik, inşaatçılık oyunları gibi birçok oyun yer alıyor. Ayrıcı Roblox Studio kullanarak oyuncular kendi oyunlarını da geliştirebilirler. Bu da Roblox oyununun yapımcısı şirket dışında da oyunun sürekli birileri tarafından geliştirilebileceği ve yeni oyunların gelerek Roblox dünyasının daha da büyüyeceği anlamına geliyor. Roblox Phantom Foces uzak yerler gözükmüyor. Roblox Phantom Forces uzak gözükmüyor.

Roblox Phantom Forces adından da anlaşılacağı üzere Roblox üzerinde geliştrilmiş bir FPS oyunudur. CS:GO’nun Roblox versiyonu diyebiliriz. Roblox oyunları legolardan oluştuğu için grafikleri diğer oyunlar kadar üst düzey olmuyor. Minecraft gibi Roblox oyunlarının da bu sebeple çalışabilmek için ihtiyaç duydukları sistem gereksinimleri düşük oluyor ve neredeyse günümüzde ki tüm bilgisayarlarda sıkıntısız bir şekilde çalışıyorlar. Ancak düşük sistemlerde çalışabiliyor olması Roblox oyunlarının kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor bunu sebebi az önce de söylediğim gibi oyunların legolardan oluşmasıdır. Ancak oyunun yaş kitlesi ufak olduğu için bazı durumlarda Roblox oldukça sinir bozucu olabiliyor.

Roblox Phantom Forces uzak gözükmüyor

roblox phantom forces uzak

Roblox Phantom Forces oyununda uzak noktaları göremediğiniz ancak düşmanın uzak noktalardan sizi vurabildiği durumlar olabiliyor. Uzak noktaları görebilmek için ayrıca bir ayar yapmanıza gerek yok sadece grafik ayarlarını yükseltmeniz yeterli olacaktır. Grafik ayarları düşük olduğu zaman sistemi zorlamamak adına oyun uzak noktaların yüklemesini gerçekleştirmiyor. Bu sebeple uzak noktalar gözükmüyor. Oyunun grafik ayarlarını yükseltmenizle birlikte uzak noktaların görüneceğini göreceksiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x