Resident Evil 3 Remake sistem gereksinimleri

Resident Evil 3 Remake, Resident Evil 3 oyununun günümüz teknolojisiyle tekrardan yapılarak piyasaya sunulmuş halidir. Oyun grafikleri, dinamiği ve atmosferi oldukça iyi seviyede. 3. şahıs nişancı olarak oynanan oyun korku ve hayatta kalma türündedir. Resident Evil serisi Remake oyunları gerçekten çok başarılı. Bu oyunda en az 2. oyun kadar iyi denilebilir. Resident Evil 3 Remake sistem gereksinimleri nedir?

Oyun Resident Evil serisinin meşhur şehri Racoon City’de geçiyor. Jill karakterini kontrol ettiğiniz oyunun atmosferi ve zombilerle olan mücadele oyunu sürekli dinamik kılıyor. Korku ve hayatta kalma hissi bir an bile eksik olmuyor. Ayrıca Resident Evil 3 Remake’de Nemesis karakteri de yer alıyor. Nemesis karakterinin sürekli peşinizde olduğu ve zaman zaman aniden karşınıza çıktığını düşünün. Bu his bile adrenalin seviyesini arttırmaya yetiyor doğrusu.

Grafiklerinin ne kadar iyi olduğundan bahsetmiştim. Tabii ki bununda bir bedeli oluyor. O yüzden oyun sağlam bir sisteme ihtiyaç duyuyor. Oyunu yüklemeden önce sistem gereksinimleri araştırmasını iyi yaparak bilgisayarınızın kaldırmayacağı bir oyunu boşuna indirmemiş olursunuz.

Resident Evil 3 Remake minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-4460 or AMD FX-6300 or better
  • RAM: 8 GB
  • İşletim sistemi: WINDOWS 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x with 2GB Video RAM
  • Ekran kartı RAM: 2048 MB

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir