LEGO Marvel Super Heroes “0xc0000142” hatası

1 dk okuma süresi

LEGO oyunları günümüzde oldukça popüler. Önceden sadece fiziksel LEGO olarak oynadığımız LEGO’lar artık animasyon filmleri, dizileri ve oyunlarıyla da karşımıza çıkıyor. LEGO yapımı film ve oyunlarda oldukça eğlenceli ve kaliteli oluyorlar. Marvel kahramanlarından oluşan LEGO oyunu ise LEGO Marvel Super Heroes özellikle Marvel hayranları ile LEGO hayranlarını buluşturan eğlenceli bir oyundur. Düşük sistem gereksinimlerine sahip bilgisayarlarda da çalışabilmesi ve uygun fiyatlı oluşuyla birçok oyun sever tarafından tercih ediliyor. LEGO Marvel Super Heroes “0xc0000142” hatası.

LEGO Marvel Super Heroes oyununu kurduktan sonra oyuna giriş yapmayı deneyen oyuncular 0xc0000142 hatasıyla karşılaşabiliyorlar. İlk başta oyunun korsan olduğu ve crack yapılmadığı için böyle bir hatayla karşılaşıldığı düşünülebilir ancak orijinal oyunlarda da bu tarz hatalar oluşabiliyor. Bu hatanın çözümü oldukça basit aşağıdaki adımları takip ederek sorunu çözebilirsiniz.

LEGO Marvel Super Heroes “0xc0000142”

LEGO Marvel Super Heroes "0xc0000142"
  1. Oyun kısayoluna sağ tık yapın.
  2. Özellikler seçeneğine tıklayın.
  3. Uyumluluk seçeneğine tıklayın.
  4. Açılan sayfada Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu: kutucuğunu aktif hale getirin ve Windows 8‘i seçin.
  5. Bu programı yönetici olarak çalıştır kutucuğunu aktif hale getirin ve Uygula diyerek tüm ayarları kaydedin.

Bu adımların ardından oyuna giriş yapmayı deneyin. Oyununuz sorunsuz bir şekilde açılacaktır. Sorun hala devam ediyorsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x