Borderlands 2 çanta kapasitesi arttırma

1 dk okuma süresi

Borderlands 2 FPS RPG türünde bir oyundur. Özellikle renkli grafik tasarımlarıyla diğer oyunlardan oldukça farklı gözüküyor. Grafikleri çizim gibi, nasıl desem oyunun dünyası ve içerisinde ki her şey çizgi roman havasında gözüküyor. Sanki bir çizgi roman dünyasında oynuyorsunuz. Borderlands 2 eskimeyen grafikleri, ses efektleri, hikayesi ve dinamikleri ile hala oynanabilir seviyede kaliteli bir oyundur. Ayrıca düşük sistem gereksinimlerine sahip bilgisayarlarda da oynanabilmesi Borderlands 2 oyununu düşük sisteme sahip oyuncular içinde güzel bir alternatif haline getiriyor. Borderlands 2 çanta kapasitesi arttırma.

Borderlands 2 oyunu Pandora gezegeninde geçiyor. Kötü bir adam gezegeni istila etmiş ve halkını köle olarak kullanarak gezegende ki madenleri sömürüyor. Bizim karakterimiz ve arkadaşları ise bu adamı durdurmak ve Pandora gezegenini kurtarmak için robotlarla, yaratıklarla ve kötü insanlarla mücadele ediyor. Oyunda 4 adet karakter bulunuyor. Her karakterin kendine has yetenekleri ve özellikleri bulunuyor. İstediğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilir ve oyunda ilerledikçe karakterinizi geliştirebilir yeni itemler ve silahlarla düşmanları alt edebilirsiniz.

Borderlands 2 çanta kapasitesi yükseltme

Borderlands 2 çanta kapasitesi

Her RPG oyununda olduğu gibi Borderlands 2 oyununda da aldığınız itemleri taşıyacağınız bir çantanız bulunuyor. Ancak zamanla bu çantada ki alanın size yetmemeye başladığını fark edeceksinizdir. Neyse ki çanta kapasitesini arttırmanın kolay bir yolu bulunuyor. Aşağıdaki adımları takip ederek Borderlands 2 çanta kapasitesini yükseltebilirsiniz.

  1. Sanctuary bölgesinde ki Eridium satıcısına gidin.
  2. Eridium satıcısında çantanız için yeni yerler satın alarak çanta kapasitesini arttırabilirsiniz.
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x