Instagram beğenilen gönderiler nasıl görünür?

1 dk okuma süresi

Instagram beğenilenleri görme nasıl yapılır? İnsanlar en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram’da neredeyse gün boyunca vakit geçiriyorlar. Çalışırken, bir kafede otururken, toplu taşımada seyahat ederken yani günün her anında aktif bir şekilde kullanıyorlar. Tabi bununla birlikte birçok gönderi görüp beğeniyorlar.

Instagram sürekli güncelleme alan ve yeni özellikleri bünyesine katan en büyük sosyal medya platformlarından birisidir. Instagram’da diğer birçok özellik gibi beğenilen gönderilerin listelenmesi özelliği de bir bölümde yer alıyor. Bu yazıda beğenilen gönderileri tekrar nasıl görüntüleyeceğinizden bahsedeceğim.

Instagram kullanıcıları çok beğendikleri ve daha sonra tekrar görüntülemek istedikleri gönderileri kaydederek kaydedilenler bölümünden daha sonra tekrar görüntüleyebiliyorlar. Ancak kaydetme işlemi yapılmadıysa ve beğenilen gönderilerdeki gönderi tekrar görüntülenmek isteniyorsa beğenilen gönderi geçmişine girerek oradan beğenilen tüm gönderiler tekrar görüntülenebilir.

Instagram beğenilenleri görme

Instagram beğenilenleri görme

  • Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • Sağ üstteki 3 çizgili ikona tıklayın.
  • Ayarlar bölümüne tıklayın.
  • Hesap bölümüne tıklayın.
  • Beğendiğin Gönderiler bölümüne tıklayın.

Yukarıda ki adımları izleyerek saniyeler içinde beğendiğiniz gönderileri görüntüleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x