Bitmoji nedir? Nasıl kullanılır?

Bitmoji nedir?

Snapchat’in Bitmoji’ye olan desteği ile birlikte dahada popülerlik kazanan Bitmoji ile kendi avatar emojilerinizi oluşturabiliyorsunuz. Snapchat hesabınızla bağlayarak, oluşturduğunuz avatar emojiyi Snapchat profil resmide yapabiliyorsunuz.

Bitmoji ile Göz şekli, Göz rengi, Saç modeli, Saç rengi, Yüz şekli ve daha birçok seçenekten sizin yüzünüze en uygun olanları seçerek kendinize benzeyen bir avatar oluşturuyorsunuz. Sunulan seçeneklerin fazlalığı ile birlikte sizin yüz ve vücüt yapınıza benzeyen bir seçenek mutlaka bulacaksınız. Tabi bu ayarlar sadece yüz yapısıyla kısıtlı değil. Avatarın giydiği kıyafetler, şapka, kilo ve hatta yanak, alın ve göz altı çizgilerine kadar her detay düşünülmüş.

Tüm bu ayarları sizin yerinize Bitmoji’de yapabiliyor tek yapmanız gereken uygulamaya girerek öz çekim yapmanız.

 

Bitmoji ne işe yarar?

Bitmoji ile oluşturduğunuz avatarınızı Snapchat hesabınıza bağlayarak Snapchat üzerinde kullanabiyorsunuz.

Bitmoji uygulaması üzerinden sizin oluşturduğunuz avatarınıza özel yüzlerce çıkartma ile WhatsApp mesajlarınızda, İnstagram hikayelerinizde ve daha birçok platformda bu çıkartmaları kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Size benzeyen bu avatar emojileri sayesinde hislerinizi karşı tarafa daha güzel ve komik bir şekilde hissettirebilir ve mesajlarınıza farklı bir boyut katarak eğlenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir